Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Tas
2015-08-04

Ar pas urologa reikia turėti iš savo šeimos gydytojo siuntimą?

Atsakymas:

Taip, atvykstant pas urologą būtina turėti savo šeimos gydytojo siuntimą.

Violeta
2015-07-14

ar galima praiti medicinini del darbo pas jus, nors mano seimos daktare yra Klaipedoja ir kiek tai kainuotu?

Atsakymas:

Tai nėra Ligoninės veiklos srities klausimas. Įsidarbinant sveikatą tikrina ir atžymas daro medicinos knygelėje profilaktinių patikrų gydytojas. Šiuo klausimu siūlome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Giedre
2015-05-25

Laba diena, Norėčiau sužinoti savo tikslią gimimo valandą. Kur turėčiau kreiptis, ar galiu pateikti prašymą internetu (gyvenu ne Telšių r., bet ten gimiau). Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų ligoninės archyvą telefonu (8 444) 77038 arba el. paštu laima.raibuziene@telsiuligonine.lt

DEL EILIŲ PAS GYDYTOJUS
2015-05-11

Kodėl Telšiuose pas gydytojus dažniausiai nesilaikoma talone nurodyto laiko ,opacientai eina pagal tai kas anksciau atvyko tas pirmas,kodėl tada ta išankstinė registracija,ir ar kas kontroliuoja gydytojus telsiuose kad tokios betvarkės nebūtų.

Atsakymas:

Regioninėje Telšių ligoninėje konsultacinėje poliklinikoje vykdoma išankstinė pacientų registracija, kurią kontroliuoja ligoninės administracija ir valstybinė ligonių kasa. Pacientai turi atvykti jiems nurodytu laiku ir yra priimami gydytojų pagal tolonus. Pasitaiko pacientų, kuriems reikalinga skubi pagalba. Jie aptarnaujami pirmumo tvarka.

as
2015-03-24

noriu nutraukti nestuma. Esu is Mazeikiu, bet noriu tai padaryti pas jus.imanoma ?

Atsakymas:

Taip, mes teikiame tokią paslaugą.

sandra
2015-03-09

sveiki, ar būtina apsilankyti ginekologijos skyriuje prieš gimdymą, jei visą nėštumą prižiūrėjo kito miesto gydytojas. ar reikia tartis dėl mokamos palatos iš anksto?

Atsakymas:

Apsilankyti skyriuje prieš gimdymą nebūtina, bet pageidautina - gimdyvė susipažintų su gimdymo palatų įranga, skyriaus personalu.

Dėl mokamų palatų iš anksto tartis nebūtina.

Simona
2015-02-18

Laba diena. Ar ligoninėje saugomos atliktos rentgenogramos, ir kiek laiko? Kur kreiptis norint ją pasiimti?

Atsakymas:

Rentgenogramos yra saugomos penkerius metus. Dėl jų atsiėmimo kreipkitės į Radiologijos skyrių.

Diana
2015-02-13

Koks tomografijos kabineto darbo laikas?

Atsakymas:

Tomografijos kabinetas dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 iki 16.30 val.

Emilija
2015-01-20

Norėčiau sužinoti, kiek per metus traumatologijos skyriuje atliekama kelio ar klubo endoprotezavimo operacijų? Ar yra vedama sėkmingų ir nesėkmingų operacijų statistika? Dėkui už atsakymą.

Atsakymas:

Per 2014 metus pas mus traumatologijos skyriuje atliktos 93 endoprotezavimo operacijos, iš jų 61 klubo ir 32 kelio protezai. Sėkmingų ir nesėkmingų operacijų statistika yra vedama. Po endoprotezavimo operacijų komplikacijų nebuvo.

Rovena
2014-09-05

Sveiki, ar būtų įmanoma sužinoti tikslų savo gimimo laiką kur nors duomenų bazėse. Gimiau prieš 21m.

Atsakymas:

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų ligoninės archyvą telefonu (8 444) 77038 arba el. paštu laima.raibuziene@telsiuligonine.lt