Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Gintaras
2014-04-01

Sveiki,ar gyd.Zavackas(urologas)priima vaikus(4metai)?

Atsakymas:

Gyd. G.A.Zavackas (urologas) vaikų nepriima. Jūs turėtumėte kreiptis į Vaikų ligoninę.

Edita
2014-02-21

Ar konsultacineje poliklinikoje yra akiu ligu gydytoja? Jai taip koks darbo grafikas.

Atsakymas:

Konsultacinėje poliklinikoje akių ligų gydytojo neturime.

saulius
2014-02-19

Kodel jusu puslapyje nera teikiama informacija apie gydytoju darbo laika? suprantu kad galima paskambinti telefonu ir klausti, bet negi taip sunku ja parasyti cia.

Atsakymas:

Atsižveldami į Jūsų pastabą, patalpinome Konsultacinės poliklinikos gydytojų darbo grafikus http://www.telsiuligonine.lt/turinys/konsultacine-poliklinika/lt

Martynas
2014-02-17

Ar ligonines chirurginese palatose yra belaidis interneto ryšys jei taip kaip prisijungti? Ačiū

Atsakymas:

Šiuo metu Chirurgijos skyriaus palatose neturime galimybės teikti belaidžio interneto paslaugų.

Raimondas
2014-01-15

Laba diena.Kiek kainuoja galvos persvietimas kompiuteriu atvykus is kito rajono.Turiu siuntima

Atsakymas:

Jei esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turite gydytojo siuntimą, Jums ta paslauga nekainuoja, ją apmoka Valstybinė ligonių kasa.

Jei nesate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, Jums ši paslauga kainuos 190,90 Lt.

Virginija
2014-01-04

Su Naujaisiais Metais!Ar reikia turėti savo rūbus,siunčiamam gydytis į ligoninę?

Atsakymas:

Nereikia turėti savo rūbų.

simona
2013-12-12

Laba diena, norėjau paklausti ar Telšių poliklinikoje teikiama tokia paslauga kaip kūdikių plukdymas vonelėje ir baseinas su mažais vaikais (1-4metai) už pinigus? Jeigu ne, ar planuojama pradėti tokią veiklą?

Atsakymas:

Tokios paslaugos neteikiame ir artimiausiu metu neplanuojame teikti.

Romas
2013-09-27

Noriu sužinoti, ar ligoninės skyriuose dirbančiam personalui reikia nešioti prisisegus korteles su vardu ir pavarde bei pareigomis?Klausiu todėl, kad negali suprasti,kas yra kas t.y. ar tai slaugytoja ateina ar čia slaugytojos padėjėja? Kadangi dabar tenka dažnai lankytis ligoninėje, tai pasitaiko labai nemandagių darbuotojų ir labai malonu būtų matyti jų pavardes ir pareigas. Pagarbiai, Romas

Atsakymas:

Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu darbuotojo tapatybę patvirtinantį dokumentą - darbo pažymėjimą darbuotojas privalo nešiotis ar laikyti darbo metu darbo vietoje. Atsižvelgiant į Jūsų prašymą, rekomenduosime, kad darbuotojai nešiotų korteles.

rita
2013-08-27

Ar Telšių ligoninės reabilitaciniame slaugos skyriuje pacientui gydantis po insulto su vienos pusės paralyžum, slaugantis personalas turi ligonį pasodinti ant lovos ar į vežimėlį, nes nuo gulimos padėties pradėjo sunkiai kvėpuoti, atsirado plaučiuose karkalų, ar tai turi atlikti tik artimieji? Prašome nurodyti kur galėtume sužinoti, kokias pareigas turi atlikti aptarnaujantis reabilitacijos skyriaus personalas. Kiek tenka matyti, jos labai nepatenkintos ,kad yra kviečiamos į palatas. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Informuojame Jus, kad Regioninės Telšių ligoninės reabilitacijos sk. slaugytojos ir jų padėjėjos pacientus negalinčius keisti savo padėties varto, sodina pagal gydymo ir slaugymo planą. Į paciento priežiūrą yra įtraukimi ir artimieji, kad turėtų įgūdžių, kai pacientas bus išleistas namo.
Daugiau informacijos apie pacientą artimieji gali sužinoti kreipdamiesi į gydantį gydytoją.

Ieva
2013-06-30

Ar salinate karpas? Jei taip, tai kur ieškoti kabineto?

Atsakymas:

Karpų nešaliname.